خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کتاب دل نوشته های مکانیک پرواز

  با سلام

  مدتی است که استاد مهندس احمد خداخواه اقدام به چاپ کتابی نموده اند که دربر گیرنده خاطرات ایشان در زمینه هوانوردی می باشد.

  به نظر من به عنوان یک خواننده ، امتیاز کتاب ایشان دید کلی ست که نسبت به این صنعت به مخاطب القاء می شود. خوشی ها و ناخوشی هایی که یک تکنسین هواپیما با آنها دست و پنجه نرم می کند. علاقه و پشتکاری که از او یک کوه پولادین ساخته تا در برابر هیچ چیز سر تعظیم فرود نیاورده و مدام به فکر افزایش دانش و مهارت خود برای انجام هرچه بهتر کارهایش باشد.

  دنیای من همین خاطراتم از آشیانه، هواپیما و دانشجویانم است.آشیانه ای که مرا وابسته ی همه ی جدابیت فنی اش کرده است.... اعتقادم بر این است که مهندسی هواپیما موهبتی الهی می باشد تا بدانی جان صدها انسان بستگی به تعمیرات تو دارد و تو انتخاب شده ای تا با نام و یاد خداوند امنیت و آرامش را برایشان به ارمغان بیاوری.همه لذت من در اینست که در پایان روز خوشحال از محبت خداوند پرواز هواپیماهایی را رصد می کنم که با فکر و تخصص من پریده اند. همانجاست که خدا را شکر می کنم و برای ادامه ی این راه توفیق می خواهم و توکل می کنم.

  پیشنهاد می کنم مطالعه این کتاب را در اولویت کاریتان قرار دهید ( بخصوص اگر در این رشته دستی دارید ، چه دانشجو هستید یا علاقمند با حتی تکنسین).

  برای تهیه کتاب می توانید از طریق ایمیل adel.edusky@gmail.com اقدام نمائید.


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : هواپیما ,کتاب ,
  کتاب دل نوشته های مکانیک پرواز

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر